7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Henriette Herminie Gudin (1825-1876)
Schepen bij een ruïne voor de kust bij maanlicht
doek, gesign. l.o., 31 x 39 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550
Overboden