Paar gestoken polychroom beschilderde en vergulde vruchtenhouten panelen, 17e eeuw,
met hoog reliëf gestoken voorstelling van Adam en Eva. Herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750