1e zitting - Dinsdag 9 juni 13.00 uur: 0001-0213 - Juwelen
21
Catalogusnummer: 21
18krt. Gouden stijve armband, 19e eeuw,

in het midden gezet met een roosdiamant in spiegelchaton, met aan weerszijde een applique gezet met roosdiamant (beschadigingen)

bruto 17,1 gr.

Taxatie: € 500 - 800
Hamerprijs:

Totale kosten: €