1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0002001862-1
Catalogusnummer: 4856
Amédée de la Patelliere (1890-1932)

Liggend naakt. Handgeschreven brief met aan weerszijden een tekening, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

inkt op papier, gesign., 18 mai 1921, 20 x 15,5 cm.

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs:

Totale kosten: €