Divers grafiek, tekeningen en schilderijen, 17e t/m 20e eeuw,
herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90