Clementine van Lamsweerde (1924-2015)
Badende vrouwen, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
potlood, aquarel en gouache, gesign. r.o., 45 x 75 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80