1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0002001867
Catalogusnummer: 4826
Vijf diverse opticaprenten, en een gravure, 18e eeuw,

herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

[ds]

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €