Vijf diverse opticaprenten, en een gravure, 18e eeuw,
herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120