Voor de Moskee. Hierbij ets, figuren aan de Ganges, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
ets, gesign. r.o., 20 x 25 cm. en ets, 37 x 45 cm.
Hamerprijs: € 200