1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0002001868
Catalogusnummer: 4849
Marius Bauer (1867-1932)

Voor de Moskee. Hierbij ets, figuren aan de Ganges, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

ets, gesign. r.o., 20 x 25 cm. en ets, 37 x 45 cm.

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs:

Totale kosten: €