Klaas Weeshoff (1823-1896)
Bloemstilleven, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
paneel, gesign. l.o., gedateerd 18.., 33 x 26 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240