1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4824
Klaas Weeshoff (1823-1896)

Bloemstilleven, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

paneel, gesign. l.o., gedateerd 18.., 33 x 26 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €