14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1145
Rechthoekige spiegel in houten lijst, 19e eeuw,

met gezwarte hoekstukken, waarop messing rozetten, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

h. 59 en br. 44 cm

Taxatie: € 20 - € 40
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100