14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Rechthoekige spiegel in houten lijst, 19e eeuw,
met gezwarte hoekstukken, waarop messing rozetten, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
Taxatie: € 20 - € 40
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100