14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Esdoornhouten naaidoos, 19e eeuw,
met messing en parelmoer inleg, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90