Wit gelakt gipsen console, 19e eeuw,
in vorm jongeling in raamopening omringd door druivenranken. Herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140