Poppegoed, miniatuur kwispedoor en koektrommels op blad, 18e en vroeg 20e eeuw
grote ronde kraag en voluutvormig oor, Mt onduidelijk, Amsterdam 1759, paar koektrommels rond en langwerpig, met blad versierd met gravering, Mt. W.M.A. van Hugte 1905/1930 Stratum, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
h 2,8 cm, 2 x 2,3 cm, diam 2 cm, blaadje 3,8 x 5,7 cm, 43 gr.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420