Holland, aardewerken tegelpaneel, 19e eeuw,
gedecoreerd met kanarie in kooi, ingelijst (beschadigingen en restauraties)
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180