7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)
Vissersvrouwen op het strand te Katwijk
board, gesign. r.o., '24, 32 x 26 cm.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 2.400
Hamerprijs: € 2.400
Overboden