1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973093
Catalogusnummer: 4857
Andries van den Berg (1852-1944)

Moeder met kinderen in een interieur

doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 60 cm.

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs:

Totale kosten: €