7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Johannes Cornelis Haccou (1798-1839)
paneel, gesign. met initialen l.o., 21 x 28 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975
Overboden