1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973103
Catalogusnummer: 4837
Frank Wasley (1848-1934)

'A Venetian sunset'

aquarel, gesign. l.o., verso etiket met titel, 38 x 49 cm.

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs:

Totale kosten: €