Catalogusnummer: 2845
China, twee famille rose borden, Qianlong,

verschillend gedecoreerd met pioenrozen in een tuin (kleine randchips, een met haarlijn), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

diam. 22,5 cm

China, two famille rose plates, Qianlong, variously decorated with peonies in a garden (small rim chips, one with hairline)

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160