Catalogusnummer: 2535
Meissen, drie porseleinen groepjes, 19e eeuw,

voorstellende putti bezig met verschillende activiteiten, samen met een Rotha groep met speldenbakjes en twee diverse groepjes (restauraties en beschadigingen), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

h. 20,5 cm max.

[6]

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750