Meissen, drie porseleinen groepjes, 19e eeuw,
voorstellende putti bezig met verschillende activiteiten, samen met een Rotha groep met speldenbakjes en twee diverse groepjes (restauraties en beschadigingen), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750