China, een paar Amsterdams Bont blauw-witte porseleinen kommen, 18e eeuw,
gedecoreerd met bloemen en rivierlandschappen (enkele randbeschadigingen)
China, a pair of 'Amsterdams Bont' overdecorated bowls, 18th century, decorated with flowers and river-landscapes (some rim damages)
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160