Catalogusnummer: 4538
Hollandse school, 19e eeuw

Figuren bij een boerderij in een heuvellandschap / Herder in een landschap, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

tweemaal aquarel, 67 x 47 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300