Catalogusnummer: 4514
Jan Ekels I (1724-1781)

Herder met koeien bij de ruïne van Huis te Spange, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

paneel, gesign. r.o., 29 x 38,5 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 4.800
Hamerprijs: € 4.800

Hamerprijs: € 4.800