Herder met koeien bij de ruïne van Huis te Spange, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
paneel, gesign. r.o., 29 x 38,5 cm.
Hamerprijs: € 4.800