Catalogusnummer: 2537
Aardewerken relieftegel, 19e eeuw,

met klassieke voorstelling van vrouw met putto, ingelijst (hoeken beschadigd)

h. 23,5 x b. 22 cm

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100