Albertus Verhoessen (1806-1881)
Hen met kuikens (een paar), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
tweemaal paneel, gesign. l.o., 1880, 14,5 x 19 cm
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.900
Hamerprijs: € 1.900