1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0002001842
Catalogusnummer: 4811
Europese school, 19e/20e eeuw

Twee bloemstillevens, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

tweemaal olieverf op paneel, 35 x 27 cm.

Taxatie: € 500 - 800
Hamerprijs:

Totale kosten: €