Catalogusnummer: 4802
N. Dupré (1734-1784)

Paar Italiaanse landschappen, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

tweemaal inkt, gesign. verso, 1788 en 1796, 25 x 32 cm

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200