Paar Italiaanse landschappen, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
tweemaal inkt, gesign. verso, 1788 en 1796, 25 x 32 cm
Hamerprijs: € 2.200