1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4802
Catalogusnummer: 4802
N. Dupré (1734-1784)

Paar Italiaanse landschappen, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

tweemaal inkt, gesign. verso, 1788 en 1796, 25 x 32 cm

Taxatie: € 300 - 600
Hamerprijs:

Totale kosten: €