Geo Poggenbeek (1853-1903)
Stoomtrein onder een brug, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
maroufle, gesign. l.o., 27 x 40 cm.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300