Emile Colinus (geb. 1884-1966)
Het klooster St. Paul de Mausole in St. Rémy de Provence. Hier was de psychiatrische inrichting gevestigd waar Vincent van Gogh zich in 1889 liet opnemen. Herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
doek, gesign. r.o., 33 x 50 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420