Emile Colinus (geb. 1884-1966)
'Le vieux lavoir', herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
doek, gesign. r.o., 46 x 55 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160