Emile Colinus (geb. 1884-1966)
'Barques sur le Seine', herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 54 x 46 cm
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120