Victor Pierre Huguet (1835-1902)
Jongen bij paard drinkend in een beekje, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
doek, 85 x 104 cm., gesign. l.o.
Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000