Ernesto Levorati (19e/20e eeuw)
De kleine Venetiaanse vissersjongen, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
doek, gesign. r.o., Venezia 1889, 67 x 51 cm
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750