2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 523
Frankrijk, melkkan met houten greep en ajour mandje, 19e eeuw,

peervormig met bloem- en blad versierde rechte tuit, op drie gebogen pootjes met bladversiering, scharnierende deksel met knop in bloemvorm, Mt. Charles Alexandre Lavallée, Parijs vanaf 1855, mand met portretmedaillons en vlechtwerk op vier pootjes, gemerkt, pseudokeuren en importkeur Frankrijk 1893, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

h 18 cm, 8,5 x 20 x 12 cm, bruto 535 gr.

2

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260