Engeland, cabaret, tastevin en divers klein zilverwerk,
tastevin met munt in bodem, met meesterteken, London 1911, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
h 3 cm, diam 18 cm, tastevin diam 10 cm, 600 gr.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220