2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 522
Engeland, cabaret, tastevin en divers klein zilverwerk,

tastevin met munt in bodem, met meesterteken, London 1911, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

h 3 cm, diam 18 cm, tastevin diam 10 cm, 600 gr.

zkj

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220