14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Plated objects and objets de vertu
Catalogue number: 1004
Paar zwart marmeren siercoupes, eind 19e eeuw

h. 33 cm

Estimate: € 100 - € 150
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180

Hammer price: € 180