schuitvormig, ajour met twee ringdragende leeuwenkopjes aan weerszijden, Mt. Zilverfabriek Voorschoten n.v. Voorschoten 1941, 2e gehalte, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
h 9 cm, l 26 cm, 343 gr.
Hamerprijs: € 250