2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 502
Broodmand, Empire stijl,

schuitvormig, ajour met twee ringdragende leeuwenkopjes aan weerszijden, Mt. Zilverfabriek Voorschoten n.v. Voorschoten 1941, 2e gehalte, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

h 9 cm, l 26 cm, 343 gr.

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250

Hamerprijs: € 250