Vijf diverse gelegenheidslepels en verschillende opdienlepels en couverts, 19e /20e eeuw,
waarbij een pasteischep, visopdienschep ajour, soelepel en paar sauslepels, een kurkentrekker(onedel), Haags 18e eeuws couvert Mt. Reynier de Haan 1770, kaasschaaf, paar zuurvorkjes, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
geboortelepels h 20,5 tot 14 cm, visschep l 32 cm, bruto 1054 gr.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320