Catalogusnummer: 4867
Onduidelijk gesigneerd r.o. en gedateerd '77
Vrouw bij een boerderij
maroufle, 27 x 31,5 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90
Hamerprijs:
€ 90