5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Jan Deodatus (1914-1986)
Kust van Terschelling / Duinlandschap Terschelling
tweemaal doek, gesign., 1960, beide 30 x 40 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625
Overboden