Salvador Murillo (1841-?)
Bomen aan een water, Mexico
doek, niet ingelijst, beschadigd, gesign. l.o., 1883, 40 x 26,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120