1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973149
Catalogusnummer: 4813
Salvador Murillo (1841-?)

Bomen aan een water, Mexico

doek, niet ingelijst, beschadigd, gesign. l.o., 1883, 40 x 26,5 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €