Catalogusnummer: 4827
Toegeschreven aan Richard Parkes Bonington (1802-1828)

Heuvellandschap

olieverf op doek op board, resten momogram l.o., niet ingelijst, 22,5 x 20,5 cm.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440