1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4827
Catalogusnummer: 4827
Toegeschreven aan Richard Parkes Bonington (1802-1828)

Heuvellandschap

olieverf op doek op board, resten momogram l.o., niet ingelijst, 22,5 x 20,5 cm.

Taxatie: € 150 - 300
Hamerprijs:

Totale kosten: €