Catalogusnummer: 4901
Albert Regagnon (1874-1961)

Kippen op een erf

board, niet ingelijst, gesign. l.o., 46 x 33 cm.

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50