Catalogusnummer: 2454
Lindenhouten en polychroom houten Vanitas sculptuur, 17e/18e eeuw;

Christus met zegenend gebaar staande op schedel met slang

h. 80 cm.

Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Hamerprijs: