1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4804
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur HMdC

Figuren op een rivier tussen bergen

paneel,

33 x 40 cm.

gesign. m.o.,

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80