34298306
Catalogusnummer: 4804
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur HMdC

Figuren op een rivier tussen bergen

paneel,

33 x 40 cm.

gesign. m.o.,

Taxatie: € 100 - 200
Opbrengst: € 80

Hamerprijs: € 80