1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur HMdC
Figuren op een rivier tussen bergen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80