Engeland, messing standaard meetlat in mahoniehouten kist, gesigneerd Potter, Poultry London; 19e eeuw.
tevens gemerkt H.O. 15 met een Broad Arrow. De nautische schaal is ingedeeld in 48 inches. Gebruikt tijdens het vervaardigen van zeekaarten.
Brass 48" nautical rule by Potter, London. In mahogany case. Inscribed H.O. 15 with Broad Arrow. 19th century.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800