Catalogusnummer: 2378
Engeland, messing standaard meetlat in mahoniehouten kist, gesigneerd Potter, Poultry London; 19e eeuw.

tevens gemerkt H.O. 15 met een Broad Arrow. De nautische schaal is ingedeeld in 48 inches. Gebruikt tijdens het vervaardigen van zeekaarten.

l. 124 cm, h. 6 cm.

Potter London

Brass 48" nautical rule by Potter, London. In mahogany case. Inscribed H.O. 15 with Broad Arrow. 19th century.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800