Delft, polychroom aardewerken tegeltableau, 18e eeuw,
gedecoreerd met een allegorie op de tijd (in houten lijst, een tegel gebroken, enkele chips)
Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460