Duitsland, gestoken vruchthouten polychroom putto in Barok stijl, 18e/19e eeuw,
met fijn beschilderd gezicht en vergulde (los aangezette) vleugels
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600