Catalogusnummer: 2380
Dubbelloops percussiegeweer met bajonet, 18e/19e,

met gestoken dierenkop op de kolf. Gesigneerd Damas

l. 98 cm.

Taxatie: € 300 - € 350
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400